Zápisníček

Step by step...

28. dubna 2012 v 9:29 | Camille
Tak o sobě dávám zas jednou vědět :),
hubnutí jde dobře, jím ukázkově, sportu mám myslím dostatek :). Začínám mít při těhle krásných slunečních let ze své postavy radost. Jsem perfekcionista a chci být nádherně štíhlounká, takže hodlám pokračovat! :) Za měsíc odlétám na Krétu a vím, že když se budu snažit, tak tam můžu jet skoro spokojená :) a nestydět se vzít si plavky :). A to je ohromná motivace...

Snad si nemyslíte, že jsem to vzdala :)

21. dubna 2012 v 10:08 | Camille
Krásné dobré ránko přeju :),
nejspíš si myslíte, že jsem to s hubnutím vzdala, a proto už nepíšu :). Snad Vás potěším, když povím, že je to právě naopak :). Krásně papám, snažím se hýbat, když je čas...a všechno je fajn :). Tak proč tedy nepíšu? Já nevím, nějak už mi to s blogem nešlo...nebyl čas a ani chuť psát. Své hubnutí si momentálně dokumentuju do speciálního sešítku a jsem spokojenější. Začala jsem zkoušet nová zdravá jídla, která mi moc chutnají, hubnutí mě baví...a hlavně...hubnu :). Už několik měsíců jsem se nevážila, ale vidím na sobě, že hubnu. A to je pro mne nejdůležitější. Oblečení, které jsem nosila ve čtrnácti, je mi najednou volné...bříško se pomalu, ale jistě ztrácí a psychicky jsem v pohodě :).

Jako na houpačce

26. března 2012 v 23:23 | Camille
Dobrý večer slečny :),
omlouvám se, že na Vás takhle kašlu (nepíši to nějak často?!). Nějak není čas, chuť a vůbec nápad, o čem psát. S jídlem to teď tak strašně kazím :(. Od příštího týdne začínám držet strašně nezdravou dietu :(...a je mi to fuk. Samozřejmě, jídelníčky zveřejňovat nebudu, chápu, že byste mě ukamenovali...já bych Vám udělala totéž :). Vždy jsem byla pro ten zdravý životní styl. Ale teď chci zhubnout. Za jakoukoliv cenu. Z toho "těhotenského" pupku umírám...už to takhle nechci!

Je čas na nový začátek :)

14. března 2012 v 17:18 | Camille
Po dlouhé době zdravím děvčátka :),
rozhodla jsem se, že je ten pravý čas na to vyrazit opět do boje! Posledních několik dnů, týdnů jsem si dala od hubnutí volno. A bylo (je) to fajn. Nemuset se neustále hlídat, omezovat se. Užívala jsem si to dostatečně dlouho. Jenže víte, kdy si to budu užívat mnohem víc? Až budu štíhlá. Až si budu moct dát čokoládu s vědomím, že já si to přece můžu dovolit ;). A to ještě nějakou chvíli potrvá!

Pozastavení

26. února 2012 v 9:44 | Camille
Uff...je to těžké, ale po půl roce pozastavuji. Nekončím s hubnutím, to vůbec ne, jen teď nějak postrádám to pozitivní myšlení potřebné k psaní článků. Nehodlám Vás zahrnovat takovými příšernostmi jakým byl minulý článek. Nebojte se o mě, já budu v pohodě. Pochopím, když si mě vymažete ze SB. Psát články nebudu, ale na vaše blogy rozhodně nezapomenu. Budu stále pravidelný čtenář a komentátor ;). Tak se mějte hezky a hezky hubněte :).

Úplně down :(

25. února 2012 v 20:48 | Camille
Ať už je tohle období pryč. Jedno z nejhorších v životě. A že jich zrovna moc dobrých nebylo. Už na to nemám sílu. Na život. Nemám chuť neustále padat, a pak se pokoušet zvednout. Sakra! Neustále jen brečím...ne, nejsem normální. Je mi pěkně na nic. Kdyby existovalo nějaké tlačítko Delete pro život, tak už jsem ho zmáčkla! Přehrávám si videiko ze svého života v mysli...kolikrát se v něm směju a kolikrát brečím? Dost nevyvážené počty. Kdyby mi to někdo pustil před narozením, tak udělám všechno proto, aby zůstalo jen u toho videa. Strašně mě bolí žít...Nechci žít jen pro budoucnost. V tu už stejně nevěřím...Omlouvám se, potřebovala jsem se vypsat :(...ale né, jeden pitomý článek člověku neuleví. Aspoň za zkoušku to stálo...

Přemýšlecí čas :)

23. února 2012 v 17:31 | Camille
Omlouvám se, že jsem teď nepřispívala, potřebovala jsem si sama v sobě srovnat myšlenky. Jste úžasné, moc děkuji za Vaše komentáře, za podporu :). V poslední době se sama v sobě moc nevyznám a hubnutí mi moc nejde, i když bych moc chtěla :). Dnes už se ale zas snažím! :) A budu se snažit dál!

Epic fail!

21. února 2012 v 22:31 | Camille
Téda, to byl zas den! Jídelníčkem se fakt chlubit nebudu, ještě byste měli noční můry :D. Od rána jsem byla šíleně hladová (jakože fakt hlad, ne chuť!) a nakonec jsem se totálně přežrala! Teď už tu několik hodin trávím u zeleného čaje. Aneb když se nedaří! Grr!

Jarňáky =)

18. února 2012 v 13:15 | Camille
Tak a konečně je to tady...jarní prázdniny a s nimi snad i klid a odpočinek =). Několik dní jsem se neozvala, nějak jsem na blog prostě neměla náladu. Neměla jsem náladu na hubnutí a přiznávám se, že jsem jedla jak čuňátko! Nevím, čím to je, ale je pro mě teď tak těžké dodržovat nějaký režim. Zima, psychika, pohodlnost?

Zvláštní život...

14. února 2012 v 22:08 | Camille
Hlásím se Vám dobré duše, že žiju :).

Můj život teď sama nějak nechápu. A nějak my to nevadí. Ale občas mi přijde, že žiju život někoho jiného a ne svůj :). Kde je ta slušná, vzorná holčička? Byla jsem jí osmnáct let a možná nastal ten správný čas na pauzu.

O víkendu jsem měla hodně velký nedorozumnění s mamkou. Ani né hádku, spíš jsme se na sebe naštvaly, něco mě od ní hodně mrzelo a já probrečela celou neděli. Byla jsem solidně KO. Nedokázala jsem se na nic soustředit, na autoškolu vůbec...

 
 

Reklama