Step by step...

28. dubna 2012 v 9:29 | Camille |  Zápisníček
Tak o sobě dávám zas jednou vědět :),
hubnutí jde dobře, jím ukázkově, sportu mám myslím dostatek :). Začínám mít při těhle krásných slunečních let ze své postavy radost. Jsem perfekcionista a chci být nádherně štíhlounká, takže hodlám pokračovat! :) Za měsíc odlétám na Krétu a vím, že když se budu snažit, tak tam můžu jet skoro spokojená :) a nestydět se vzít si plavky :). A to je ohromná motivace...Už už jsem pomalu přemýšlela, že bych se na blog vrátila, ale asi nee...Vaše blogy si čtu ráda, inspirují mě, ale já už mám tuhle fázi asi za sebou :)...třeba o letních prázdninách...možná...teď ne :).

Včera jsem byla pasovaná na čtvrťáka :). Jelikož na naší škole je úplně brutální poslední zvonění, byl to brutální den :D. Respektive už noc na intru. Nechali jsme si nabulíkovat, že se poslední noc letos z určitých důvodů nekoná...šli spát...a v půl druhé ráno! - Cvičný požární poplach! Vylezu na chodbu s myšlenkou na vyvraždění našeho maturitního ročníku :D...tam kamarádka...koukneme na sebe a společně běžíme dolů k recepci. To už slyšíme píšťalky čtvrťáků. Jistě, že se poslední noc koná :D. Tak jsme se tři spolužačky sestěhovaly k jedné (ani jedna jsme neměly spolubydlící)...strašně dlouho jsme nemohly usnout, kecaly jsme, četla jsem si látku na písemku následujícího dne. To už začali čtvrťáci pobíhat po chodbách intru, pískat na píšťalky, vuvuzelo, kopat do dveří...hodinu co hodinu. Pouštěli písničky do rozhlasu apod. :D člověk sotva usnul, už byl zase vzhůru...nespaly jsme dýl jak hodinu v kuse. Ráno totálně mrtvé...oblečené do tepláků, starých mikin, cvičebních bot...vlasy stažené do drdolu, nenamalované...vyklepané :D. A takhle jsme si to štrádovaly přes jedno z největších měst ČR :D. Už po cestě do školy jsme potkávaly x skupinek čtvrťáků...obraly nás o veškeré drobné, počmáraly, nastříkaly vším možným :D. Ve škole nervozita stoupala. Nejprve jsme si napsali v jedné hodině písemku...a pak se šli "ukrýt" do šaten (bylo nás ve skupině jen šest...v druhé skupině třídy jich nebylo o mnoho více :D). Čtvrťáci si pro nás přišli a už to jelo :D...pochod jak na porážku. Odvedli nás na školní hřiště, postříkali vším možným. A najednou pasování :D...probíhali jsme takovou dráhou...lavičky, proskakování žebříku atd...a oni stáli z obou stran a stříkali po nás přitom vše možné :D. Nakonec jsme klekli na kolena a byli slavnostně pasováni záchodovou štětkou :D...do ruky dostali "buchtu" (sůl, pepř, cukr, kmín...) navrchu s nějakou růžovou nechutně leptavou hmotou :D...dvě kousnutí a hned jsem to vyplivla :D...

No co povídat, my vypadali :D. Ale jo, jsem ráda, že jsem to nezabalila jak většina třídy :)...pasován je člověk jen jednou za život. Zase něco, co nás, kteří tam byli, sblížilo o něco více. Pak přišla řada na prváky...taky pěkně dostali no, a to byli oblečeni do civilu :D. Nakonec nástupy čtvrťáků z maturáku. Měli to krásné :)...a já byla pořádně na měkko. Každý rok někdo odchází...výrazné osobnosti...které tvoří školy už jsou pryč. Čtvrťáci byl jediný ročník, který tam s námi byl od našeho počátku...a najednou jsou pryč :(...a my jediní zůstáváme. A příští rok tam budeme my. Když nakonec jedna třída pustila písničku Loučení od J. Koběrského, začali si to zpívat...a utvořili jeden objímající se chuchel...slzička ukápla :(...když jsem si tu písničku pouštěla doma, bulela jsem jak želva. Pořád z toho mám trošku posmutnělou náladu. Úplně jsem na jejich místě viděla nás. Už nám to odtikává...rok a loučení čeká nás :(...bude hodně bolet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ►GoofyAduu◄ ►GoofyAduu◄ | Web | 28. dubna 2012 v 9:37 | Reagovat

Ahojky, máš hááfo krásnej blog, budu sem chodit častěji a už se těším na tvé další články .. Přidávám si tvůj blog do záložek .. :-)

Koukneš prosím na můj ? :-)))

2 She^^Rebel She^^Rebel | Web | 28. dubna 2012 v 9:45 | Reagovat

Já se tenhle rok loučím se základkou a taky jsme zvolili loučení:) Zpívali jsme to na koncertě a přes slzy jsem to ani nedozpívala:'):D

3 Shery Shery | Web | 30. dubna 2012 v 10:15 | Reagovat

Neznám horší loučení než se střední školou...prožila jsem ho loni a byly jsme tak skvělá parta...bolí to pořád :(
Zvlášť když jsem ted na VŠ kde se mi nelíbí a kam svým způsobem ani nezapadám...uteklo všechno tak nějak moc rychle :((
Užij si poslední rok co možná nejlépe...uteče jako voda!

4 Ej Ej | Web | 1. května 2012 v 11:30 | Reagovat

Tak to máš nabité :) Já budu mít ke konci května dva týdny praxe, v červnu jedeme na vodu. Učitelé honem sbírají známky, aby se vše stihlo.

5 S o p h i a S o p h i a | Web | 1. května 2012 v 21:32 | Reagovat

Patnáct kilo dole? Woooow... Přeju ti aby sis to udržela =)

6 Crazyna :) Crazyna :) | Web | 11. května 2012 v 12:21 | Reagovat

Wáu ! Já chci taky na Krétu ! Nechceš mě vzít sebou? O:) ... Jinak jsem zpátky na blogu :) Začínám znova! :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama