Zvláštní život...

14. února 2012 v 22:08 | Camille |  Zápisníček
Hlásím se Vám dobré duše, že žiju :).

Můj život teď sama nějak nechápu. A nějak my to nevadí. Ale občas mi přijde, že žiju život někoho jiného a ne svůj :). Kde je ta slušná, vzorná holčička? Byla jsem jí osmnáct let a možná nastal ten správný čas na pauzu.

O víkendu jsem měla hodně velký nedorozumnění s mamkou. Ani né hádku, spíš jsme se na sebe naštvaly, něco mě od ní hodně mrzelo a já probrečela celou neděli. Byla jsem solidně KO. Nedokázala jsem se na nic soustředit, na autoškolu vůbec...


A jak ta dopadla? Jízdy jsem nedala :D :-/...ale testy mám za sebou, jízdy si po jarňákách zopakuji a třeba je jednou dám ;). No neudělala je ani kamarádka...jen spolužák. Ale testy jsme měli všichni tři na 100%! :D Šla jsem z nás tří jezdit první, chtěla jsem to mít brzy za sebou. Nejdřív mi bylo fakt mizerně. Psát všem, že jsem to neudělala, proč a tak. Všechno se najednou začalo sypat. Nic nevychází. Pár slz mi po tváři steklo, ale pak jsem začla uklidňovat kámoše, že to zvládne...že kamarádka to teďka dá a on pak taky, že jsou šikovní! :) No kamarádka přišla s tím, že to taky nemá :-/...tak aspoň on to dal :). Pak jsme zjistili, že jsme chytli komisaře, který to nedá skoro nikomu...tak aspoň jedna uklidňující zpráva ;).

No moc do smíchu nám nebylo, ale tak co. Nechali jsme se odvézt instruktorem na intr, a pak šli "slavit" :cD. Neustále jsme si sami ze sebe dělaly legraci...i kámoš si z nás furt utahoval! :D Ale furt lepší, než ta neustálá lítost! :) Za odpoledne jsme prolezli tři hospody :D. Pak za námi dorazil ještě jeden spolužák :). No uznávám, byli jsme dost v náladě :D. Tak co, museli jsme to zapít, že jsme to nedali :D. Třeba jednou oslavíme i to, že to dáme...

Myslím, že kluci byli rádi, že jsme to s kámoškou braly tak, jak jsme braly. Myslím, že byly rádi, že jsme se trošku připily. Protože jsme se furt smály. Myslím, že oni dva se báli, abychom se z toho nesložily. Jsou to zlata :). A docela nás z toho vytáhli, tím neustálým pošťuchováním a předhazováním, to se člověk musí sám sobě smát :D. Spolužák, který ten den byl ve škole (ten, co dorazil později), nás doprovodil k intru a my musely s kamarádkou projít rovně přes recepci :D. Úspěšně! :))...ale bylo to fajn ;). Moc fajn =). Potřebovala jsem už nějak uvolnit nervy ;).

Dneska jsme si ve škole vyslechly kondolence, zprávy o tom, jak jsme byli strašně nalití ;) apod. Ať žije drbárna! Bože. Výsměch! ;)...a skoro celý den jsme ve škole prospaly...prostě únava no :D :).

Zítra ve škole píšeme dvě písemky a z angličtiny zkouší. Naučit se chceme jen na jednu...z té druhé se omluvíme a zkoušení se nám snad vyhne :). Ve čtvrtek jedem s tou kámojdou se školou a se čtvrťákama podívat se na jednu VŠ, takže klídeček od školy :). Pak pátek...a jarňáky♥ :)...

Absolutně nic neřeším. To je asi nejlepčí. když se člověku život hroutí, tak to prostě nechat být a přestat to vnímat ;). Nevnímám to. Žiju život někoho jiného. Někoho, kdo chodí s alkoholem v krvi na internát, někoho, kdo píše slohovky na poslední chvíli (mimochodem, přestože jsem jí psala se zbytkáčem, tak jsem byla pochválena od češtinářky za krásnou práci! hrdáá :))), někoho, kdo se neučí na písemky a nebo až na poslední chvíli, někoho, kdo spí skoro při hodinách. Asi mne předešlý život natolik otrávil, že jsem musela jinak. Momentálně potřebuju žít jinak ;).

A co se hubnutí týče. Asi se na to vrhnu zas naplno příští týden. Popravdě jím strašně ošklivě, cokoliv na co je chuť a neřeším...prostě heslo dne je "Nic neřešit!"...ať se to vyřeší všechno nějak samo ;).

Tímto článkem připíjím na všechny, kteří nedali na první pokus řidičák. Protože, jak nám řekla recepční, napoprví to dá každej blbec :D. Hojte :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chloe Chloe | Web | 15. února 2012 v 18:10 | Reagovat

Já udělala řidičák až na potřetí:D Poprvé nic, nervozni neskutečně, podruhé jsem se připravovala hlavně na technickou z které jsem byla dosraná, testy na netu jsem měla stále na 100%. No dala jsem jen tu techniku. A  na potřetí testy i jízdy. A  pokaždé jsem měla toho samého inspektora, který všechny vždycky dusil a  všichni si stěžovali. a  já se mu asi zalíbila protože techniku mi dal se slovy že "jste ženská a proto vás víc trápit nebudu" a podruhé když jsem dělala jízdy mi řekl že jsem udělala blbost z nervozity, že to viděl a  jinak jezdím dobře, a  potřetí mě ještě pochválil že na to že jsem 14dní nejezdila jsem jela super :) Takže no stress:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama