Únor 2012

Pozastavení

26. února 2012 v 9:44 | Camille |  Zápisníček
Uff...je to těžké, ale po půl roce pozastavuji. Nekončím s hubnutím, to vůbec ne, jen teď nějak postrádám to pozitivní myšlení potřebné k psaní článků. Nehodlám Vás zahrnovat takovými příšernostmi jakým byl minulý článek. Nebojte se o mě, já budu v pohodě. Pochopím, když si mě vymažete ze SB. Psát články nebudu, ale na vaše blogy rozhodně nezapomenu. Budu stále pravidelný čtenář a komentátor ;). Tak se mějte hezky a hezky hubněte :).

Úplně down :(

25. února 2012 v 20:48 | Camille |  Zápisníček
Ať už je tohle období pryč. Jedno z nejhorších v životě. A že jich zrovna moc dobrých nebylo. Už na to nemám sílu. Na život. Nemám chuť neustále padat, a pak se pokoušet zvednout. Sakra! Neustále jen brečím...ne, nejsem normální. Je mi pěkně na nic. Kdyby existovalo nějaké tlačítko Delete pro život, tak už jsem ho zmáčkla! Přehrávám si videiko ze svého života v mysli...kolikrát se v něm směju a kolikrát brečím? Dost nevyvážené počty. Kdyby mi to někdo pustil před narozením, tak udělám všechno proto, aby zůstalo jen u toho videa. Strašně mě bolí žít...Nechci žít jen pro budoucnost. V tu už stejně nevěřím...Omlouvám se, potřebovala jsem se vypsat :(...ale né, jeden pitomý článek člověku neuleví. Aspoň za zkoušku to stálo...

Život v luxusu

24. února 2012 v 14:41 | Camille |  Galerie
Člověk je rád za život, jaký má. Život boháčů má taky své zápory. Hlavním důvodem, proč bych s nimi neměnila je ta povrchnost a bezcharakternost...je to samozřejmě na povaze každého člověka, ale nevěřím, že člověk, který má vše, zůstane "normální" :). Kdo by si ale na takový měsíc nechtěl dovolit takový luxus, že? :))


Přemýšlecí čas :)

23. února 2012 v 17:31 | Camille |  Zápisníček
Omlouvám se, že jsem teď nepřispívala, potřebovala jsem si sama v sobě srovnat myšlenky. Jste úžasné, moc děkuji za Vaše komentáře, za podporu :). V poslední době se sama v sobě moc nevyznám a hubnutí mi moc nejde, i když bych moc chtěla :). Dnes už se ale zas snažím! :) A budu se snažit dál!


Epic fail!

21. února 2012 v 22:31 | Camille |  Zápisníček
Téda, to byl zas den! Jídelníčkem se fakt chlubit nebudu, ještě byste měli noční můry :D. Od rána jsem byla šíleně hladová (jakože fakt hlad, ne chuť!) a nakonec jsem se totálně přežrala! Teď už tu několik hodin trávím u zeleného čaje. Aneb když se nedaří! Grr!


Style photos

21. února 2012 v 12:17 | Camille |  Galerie
Za chvíli O tempo não pára odcházím ke kadeřnici. Žádné velké změny se nekonají , chci jen nechat zastřihnout konečky, sou šíleně roztřepené a špatné...odpoledne ještě napíšu , tak zatím, abyste se tu moc nenudili jaké obrázky ;) superman.Jídelníček 20. 2. 2012

20. února 2012 v 14:51 | Camille |  Jídelníček
Snídaně: Bílý jogurt se sníženým obsahem tuku + Polovina sáčku BeBe mini oříškové s medem + Hrst rozinek + Hrst ovesných vloček + Hruška
Svačina: Domácí tvarohová zmrzlina (polotučný tvaroh, 2 banány, vanilkový pudink, rozinky)
Oběd: Špagety s krůtím masem a zeleninovou omáčkou
Večeře: Polovina cottage + Jogurt Linessa Ananasový + Celozrnná kaiserka + Plátek 30% Eidamu + Lučina + Cherry rajčátka

Pohyb: Obruč, posilování
Pití: Neperlivá voda, zelený čaj, káva

Tééda...dneska jsem se pěkně přejedla tý zmrzky! Tak jsem si oběd dala až před chvílí a pak už jen véča :). Za mnou už hoďka obruče...večer si dám ještě jednu, ať tu zmrzlinu vykroužím :D. Dodělám něco do školy, dojdu nakoupit...ještě si chci poklidit v pokoji :)...a jinak asi pohov. Je mi dneska nějak divně. Unavená a je mi nějak trošku špatně :-/. Tak se budu flákat! :)

Jinak asi nastahuju nějaký filmy...viděl jste někdo Houbičky? :D + asi stáhnu Kamarád taky rád. Dlouho jsem to chtěla vidět, tak teď je čas :).

Jídelníček 19. 2. 2012

19. února 2012 v 13:34 | Camille |  Jídelníček
Snídaně: Müslli zalité jahodovým čajem + Jablko + Polovina banánu
Oběd: Celozrnná kaiserka + Plátek 30% Eidamu + Polovina Cottage s Jogurtem Linessa Broskvovým + Cherry rajčátka + Kousek salátové okurky
Svačina: Sklenice nízkotučného kefírového mléka + Bílá paprika + Pár rozinek (před cvičením)
Večeře: Čočka + Rajče


Pití: Neperlivá voda, zelený čaj, káva
Pohyb: "Domácí" posilování, obruč hula hop

Plány na dnešek? -> Dojít nakoupit, zacvičit si, "zakroužit si" (i když to bude pěkná bolest, mám modřiny jak kdyby mě někdo mlátil ze včerejška :D), uklidit králíčkovi, vysát si v pokoji...asi přepsat něco do školy na testy :) (ať toho na konci týdne nemám moc) a asi si zkusím připravit domácí zmrzlinku :))...(tvaroh, banán + možná ještě něco...). Family si včera pořídila zmrzlinku a já odolala, ale udělali mi pěkný chutě :cD, tak si zkusím připravit na zítřek a další dny vlastní zdravější verzi :).

Večerní EDIT: Ták nakoupeno, pohyb pro dnešek splněn, králíček má v klícce čisto jedna báseň, z podlahy v pokoji by se dalo jíst, zmrzlinka odpočívá v mrazáku...teď tu popíjím kafíčko a večer budu u televize něco přepisovat do školy :).

Jídelníček 18. 2. 2012

18. února 2012 v 21:03 | Camille |  Jídelníček
Snídaně: Müslli s mlékem + Banán
Oběd: Fazolky na smetaně + Brambor
Svačina: Vaječná omeleta (1 vejce, 1 bílek, brambory, plátek 30% Eidamu, mléko, sůl) + Rajče + Kousek salátové okurky
Večeře: Celozrnná kaiserka + Plátek 30% Eidamu + Mozzarella + Cherry Rajčátka
Pití: Neperlivá voda, zelený čaj, káva
Pohyb: posilování břicha, nohou, obruč hula hop

Vstávala jsem až v deset hodin, takže dopolední svačinka nebyla :)...jinak dneska už mi to šlo s obručí o moc víc...a fakt mě to baví :) a po delší době se člověk i docela zapotí :)...jen mě šíleně bolí kyčelní kosti :D, pořídila jsem obruč s masážními výstupky a je to docela síla na ty kosti :cD, ale zvyknu si :)...

Jarňáky =)

18. února 2012 v 13:15 | Camille |  Zápisníček
Tak a konečně je to tady...jarní prázdniny a s nimi snad i klid a odpočinek =). Několik dní jsem se neozvala, nějak jsem na blog prostě neměla náladu. Neměla jsem náladu na hubnutí a přiznávám se, že jsem jedla jak čuňátko! Nevím, čím to je, ale je pro mě teď tak těžké dodržovat nějaký režim. Zima, psychika, pohodlnost?