Unaveně mávám :)

30. ledna 2012 v 21:13 | Camille |  Zápisníček
Pročpak unaveně? Nějak jsem v noci na dnešek nemohla spát. Usnula jsem ve dvě ráno a ve čtyři jsem vstávala. Tak jsem taková už přiospalá :). Jen Vám ve zkratce něco napíšu, umyju se a půjdu spinkat :)...abych ráno mohla brzy vstávat a naučit se na chemii :D.


Jinak padl tu dotaz, jak dlouho už vlastně hubnu. Úplně první snaha byla od začátku letních prázdnin 2011. Tenkrát jsem ale ne vše uměla dobře a tak jsem za celé dva měsíce zhubla vážně malinko :). "Na ostro" hubnout jsem začala v září, to je i doba, odkdy blog funguje.

Jinak dnes jsem jakž takž úspěšně odjela své poslední jízdy v autoškole :D. Teď už jen čekat na to datum smrti. Uvidíme, ale už to chci mít za sebou! :)

Ve škole jsme psali z matiky. Na tuto látku jsem tam vesměs nebyla (autoškola, praxe...) a že bych ji zrovna dvakrát chápala :D. No něco v písemce mám, něco ne, tak je to jedno ;)...kombinatorika a variace, proboha, k čemu že je to vlastně dobré? :-O

Před chvilinkou jsem přišla z posilky :). A jsem spokojená. I když jsem byla nějaká nesvá, tak jsem vše splnila tak, jak jsem si nadiktovala ;). Sice to trvalo trošičku déle, o něco více to bolelo, unavilo a o něco méně mě to bavilo. Ale přesto jsem to nezabalila jen proto, že mi nebylo úplně nejlíp ;). A to je hlavní :).

Tak já mizím. Mějte se krásně. Skládejte básně :)...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ej Ej | Web | 30. ledna 2012 v 21:36 | Reagovat

Problém je, že moje tělo na mé supr jídelníčky nějak nereaguje :D Snad se to rozhýbe.
Večeře byla skvělá, roštěnku mám ráda.

Já si přečtu kousek Smrti na Nilu a taky půjdu spát, tak dobrou! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama