Tak zase intr

3. ledna 2012 v 18:19 | Camille |  Zápisníček
Tak Vás zdravím zase z intru =),
to dnešní vstávání mě málem zabilo. A zítra znova. Už teď se rosím :D. Kdyby bylo aspoň ráno konečně světlo...

Tak ráno jsem jela na intr. V půl deváté vyjížděl autobus od nás a v půl jedné jsem byla tady. Chtěla jsem co nejdřív do školy, tak jsem šla na MHD i s tou ohromnou (a ohromně těžkou) taškou a svezla se až ke škole. Co říct? Cesta byla krásná ♥. Svítilo mi sluníčko do očí, všude se zelenalo. Jaro. Kéž by. O tom si zatím asi můžeme nechat jen zdát. Ale ani teplá zima mi nevadí :).

Chemii mi dá dopsat až v pátek (jak já tu ženskou miluju :-/), tak teď kašlu na to, abych se to učila. Na to je času dost. Teď si půjdu dopsat sešity + kouknout se na češtinu. Zkouší. A já ještě nebyla ani jednou. No je toho málo a už jsem se to učila před Vánocemi, tak to snad bude v pohodě :). Docela na mě jde teď nějaká únava :D.

Před chvílí jsem přišla z nákupu. Nakoupila jsem si nějaké zásoby do pátku, ať nemusím běhat neustále do obchodu =). Večer jsem chtěla jít s kámoškou do intrácký posilky, ale odřekla mi to kvůli učení. A samotný se mi tam nějak nechce, tak zítra. Aspoň si dopíšu sešity...kouknu na autoškolu. Mám radost, že už zas jím "normálně". Začnu se hýbat a snad to zas půjde dolů :). Přála bych si dostat k narozkám 60 na váze :)).

Večerní report: tak se posilka přece jen konala :)...měla jsem šílenou chuť jít si zacvičit, tak jsem překecala jinou kamarádku :)...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crazyna :) Crazyna :) | Web | 3. ledna 2012 v 19:02 | Reagovat

To půjde :) 60 se objeví hnedka, uvidíš  :P ... A co znamená to, že jíš "normálně"? :D Proč v uvozovkách? :O :)

2 pearl pearl | Web | 3. ledna 2012 v 19:41 | Reagovat

koukám, že to máš na intr pěkně daleko... já dojíždění nesnáším, mě ty 4 hodiny zabíjí... ale bylo to příjemné to sluníčko, taky jsem se za oknem slunila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama