Do vyjetých kolejí

25. ledna 2012 v 18:18 | Camille |  Zápisníček
Některé věci člověka hodně mrzí, ale přesto musí jít dál ;). Musí umět "odpouštět". A víte co mě bolí daleko víc, než některé činy, kterých se dopustili ostatní? - Nemluvit s nimi. Nebýt s nimi v kontaktu. Myslím, že obě strany už si protrpěly dost a mě to mlčení začalo užírat. A rozhodla jsem se pokusit se napravit zas vše, aby bylo takové, jako před tím :). A jsem moc ráda ;). Teď už to chce jen zas trošku času a bude vše OK =). Jsou lidi, které ve svém životě zkrátka potřebujeme, i když občas zlobí ;) :).


V poslední době jsem moc spokojená s jídlem =). Né, vážně se mi líbí, jak jím. Ani né moc, ani né málo. Jen to, co si naplánuji + max. nějaká ta zeleninka navíc :). Snažím si plánovat hezky v myšlenkách na celý den dopředu, ať pak nejsem nijak zaskočena hladem či vyjedlou "spíží" :). Ale prostě jen nemám chuť tu teď jídelníčky zveřejňovat, třeba mě to zas někdy bavit začne :). Do toho hezky sportuju. A za to jsem nejvíc ráda. Já, naprosto antisportovní typ =). Špatnou náladu posledních dní jsem si kompenzovala ve fitku a tím se motivovala k čím dál větším výkonům. Je pěkné cítit na sobě, jak se zlepšuje fyzička. A další pozitivní zprávou je, že když hezky jím i cvičím, tak nějak nemám potřebu řešit váhu či postavu. Není dokonalá no, to vím, ale proč bych se z toho měla hroutit? :) Dělá vše, co můžu, aby byla lepší. Když to půjde, skvělé. A když ne...tak se s tím prostě budu muset smířit. Ale ono to půjde! =)

Pomalu dokončuji jízdy v autoškole. Zítra máme techniku. Tak si to večer musím alespoň nějak pročíst. A v pondělí poslední řízení. A přestože nejsem žádná skvělá řidička, tak závěreček se nebojím. Možná právě proto :D. Půjdu tam s tím, že buď to vyjde, nebo ne, a když ne, tak to prostě zkusím znovu ;). Nač to hrotit. Akorát jsem pak z toho vypsychlá. když si říkám, že mi to musí jít. Prostě budu dělat to, co jen půjde. Řidičák momentálně nepotřebuji. Budu nejšťastnější, když ho udělám, ale když ho neudělám. Tak co? Holka z rodiny, která nemá auto...s geny po mamince, která také nebyla za svého mládí bůhví jak svělým řidičem a momentálně už ani neřídí...navíc autoškola uprostřed školy v ulicích velkoměsta. Nebyla bych první ani poslední, kdo to na poprvé neudělal ;).

Už máme se spolužačkou naplánované, jak jeden den prostě ulijeme školu a budeme se spolu na intru učit techniku. Ono se toho člověk moc nenaučí, když přijde v pět ze školy (většinu týdne) a další dny má XY písemek a zkoušení. Navíc takhle to dělá skoro každý ;). Takže se to naučíme hezky spolu. Testy zvládnu :). Už se mi hodně dlouho nestalo, že bych ho neudělala a to, že se je snažím procvičovat poměrně pravidelně...

A pokud to přece jen uděláme, tak za odměnu si dojdeme na sushi! =) Hezky oslavovat. Hlavně to, že následující pololetí bude klidnější :). A také se nechám vyfotit na řidičák. Sice průkazové fotky mám, ale jsou staré, z letních prázdnin. A prostě chci mít na tom spropadeném řidičáku "hubenou" fotku :D!

O víkendu k nám přijede babička s dědou. Hrozně se na ně těším. Budeme tak trošku oslavovat v rodinném kruhu ty narozky ;).

Co víc dodat. Jsem dneska nějaká šíleně ospalá. A vůbec nevím z čeho. Tenhle týden mám hezky čas spát! Nechápu :D :)...Ale tak nějak kompletně jsem taková "uklidněná". Totálně. Jsem ráda =). Nevím, co se se mnou děje. Asi jsem toho v poslední době tolik naplakala, že se mi z toho psychika tak zbláznila, že si řekla, že už bude všechno fajn! :D A že když nebude, tak už se z toho hroutit nebudu ;). A takhle by to už mohlo zůstat =)...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pearl Pearl | Web | 25. ledna 2012 v 19:33 | Reagovat

to naprosto chápu :) s tím první odstavcem naprosto souhlasím, pár věcí mi to připomíná... paráda, že jídlo máš ok, a že jsi spokojená, to je jedině dobře :) a autoškolu určitě zvládneš, máš na to!! :)

2 Ej Ej | Web | 26. ledna 2012 v 21:02 | Reagovat

Díky :) Já mám masa dostatek, ale štve mě ta jednotvárnost, kterou mi v ŠJ chystají :/
Ty už to nějak vychytáš :)

3 i-wiil-be-happy i-wiil-be-happy | Web | 26. ledna 2012 v 21:05 | Reagovat

kupuju je v DMku ;) jsou dobréé ;) banánové ;) jinak dík

4 Nulka Nulka | Web | 26. ledna 2012 v 21:08 | Reagovat

Jooo to je přesně to, takový fajnový přístup, hezky jíst dopřávat si sport...nálada se hnedka mění...a je lepší..ne hrotit každou snězenou věc a ze všeho se hroutit...s tímhle přístupem co teď máš človšk dojde daleko dále...a je to fajnový nápad s tou sushi oslavou :)) Bych šla hned s váma :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama