Leden 2012

Jídelníček 31. 1. 2012

31. ledna 2012 v 18:44 | Camille |  Jídelníček
Snídaně: Rozinky, 1/2 sáčku Bebe Mini Kakaové + Bílý jogurt se sníženým obsahem tuku
Svačina: Pomeranč
Oběd: 4 Knäckebroty + Lučina + Mrkev + Kousek salátové okurky
Svačina: 2 Rýžové polomáčené chlebíčky v jogurtu
Večeře: Odtučněný tvaroh + Jogobella Light Jablko + Nejmíň tuna rozinek :-/

Abych pravdu řekla, tak teď je mi solidně na nic. Mám šílený vztek...a síly docházejí. Nějak nic nestíhám, nezvládám...školu vůbec...na závěrečky neumím. Nejraději bych se vším sekla a jela domů! A příští týden tu školu prostě flákat budu a basta! Nikdy jsem to nedělala, ale zbláznit se z toho nehodlám! Potřebuju se na ty závěrečky už naučit! Ale kdy to mám stíhat, když furt píšeme nějaké testy a zkouší?! Dneska jsem byla vytažena na zkoušení z jednoho předmětu. Samosebou že jsem se před tím na to ani nepodívala...5...zítra se nechám přezkoušet. Do toho abych se učila na další zkoušení a ještě jeden test. Vidím to na poměrně beze snou noc. Ale chci to nějak zvládnout. Možná sama sobě dokázat, že na to ještě mám. Oprášit svý zvrácený hodnoty, ve kterých má škola vždy před spánkem přednos...

Momentálně jsem se přecpala rozinkama! Mám na sebe pěkný vztek, ale už to nevrátím. To ses rači nemohla zakousnout do mrkve?! :-/ ...no, tak teď jdu něco z tý tuny kalorií spálit do posilky...a pak se hezky učit. Tak se mějte...:-/ líp než já!

EDIT: Večer jsem nezvládla...zbytek Bebe mini, rozinek...

Unaveně mávám :)

30. ledna 2012 v 21:13 | Camille |  Zápisníček
Pročpak unaveně? Nějak jsem v noci na dnešek nemohla spát. Usnula jsem ve dvě ráno a ve čtyři jsem vstávala. Tak jsem taková už přiospalá :). Jen Vám ve zkratce něco napíšu, umyju se a půjdu spinkat :)...abych ráno mohla brzy vstávat a naučit se na chemii :D.

Jídelníček 30. 1. 2012

30. ledna 2012 v 21:07 | Camille |  Jídelníček
Snídaně: Ovesné vločky s odtučněným mlékem, zelený čaj
Svačina: Jablko
Oběd: 4 Knäckebroty s Lučinou + Mrkev
Svačina: Tyčinka Maxi Nuta (Ořechy a višně) + Hrníček jahodového kefírového mléka
Večeře: Kousky tuňáka ve vlastní šťávě + brokolice

---> Rozhodla jsem se tento týden jídelníčky zas zveřejňovat :). Není to tak, že bych Vám je ukazovala jen když jsem s nima sama spokojená. Prostě jen jsem příliš líná na to, abych je psala pravidelně každý den :D.

Šedesát :)

28. ledna 2012 v 15:43 | Camille |  Zápisníček
Dneska probíhá doma taková skromná oslava s rodinnou. A pak už snad budu mít ty narozky za sebou :). Mnohem větší radost než další den "oslav" mi ale udělala ranní váha. Poprvé v životě (když nebudeme počítat dětství) na mě vyskočila čistá šedesátka :). Jde to pomalu, ale jistě :). A navíc vím, že do toho začínám momentálně přibírat na svalech...takže ideální kombinace :). A další vážení, které proběhne až na konci února, mi snad udělá ještě větší radost a začne s pětkou na začátku :).

Do vyjetých kolejí

25. ledna 2012 v 18:18 | Camille |  Zápisníček
Některé věci člověka hodně mrzí, ale přesto musí jít dál ;). Musí umět "odpouštět". A víte co mě bolí daleko víc, než některé činy, kterých se dopustili ostatní? - Nemluvit s nimi. Nebýt s nimi v kontaktu. Myslím, že obě strany už si protrpěly dost a mě to mlčení začalo užírat. A rozhodla jsem se pokusit se napravit zas vše, aby bylo takové, jako před tím :). A jsem moc ráda ;). Teď už to chce jen zas trošku času a bude vše OK =). Jsou lidi, které ve svém životě zkrátka potřebujeme, i když občas zlobí ;) :).


Vztek!

23. ledna 2012 v 21:52 | Camille |  Zápisníček
Mám vztek..
Strášný vztek!
Jsem tak hrozně moc naštvaná!
A tentokrát mám vážně právo být naštvaná!
Tak proč se na některé lidi zlobit prostě nejde?!
Nejpitomější a nejsmutnější osmnáctky...
Vážně nezapomenu ;)
Ne, nechci toho tak moc, když doufám, že mi Ti nejbližší popřejí osobně, když MAJÍ tu možnost!
Nejsem tak urážlivá, když mi nestačí 'pitomý' "Všechno nejlepší" namačkaný do chatu na facebooku!
A proč jsem byla smutná? Je tahle otázka vážně nutná?! Tak jestli dotyční nevědí, tak nemá cenu dávat odpověď.
Jsem zklamaná, hrozně moc.
Tohle bolí.
Nemyslím, že toho pro okolí dělám málo a nikdy jsem za to nic nechtěla, ale tohle...vážně zamrzí.
Hodina v posilovně, podání těch nejlepších výkonů kvůli hněvu, který mě pohání...a nic...ne a ne se toho pocitu zbavit.
Ale nebudu nevděčná, ne všici to odflákli...děkuju moje intrácké slečny :( zato, že jste mě zapily rychlými špunty :D :)
Děkuju, že alespoň chviličku ze svého dne jsem neproplakala schovaná v nejtajnějších koutech intru ;)
Aspoň jsem si hezky zacvičila...vyběhala tu narozeninovou čokoládu na nervy :D
A víte co je nejhorší pocit? Vědět, že se nedokážete zlobit...nebo nedokážete zlobit tak dlouho, jak byste měli. Neumíte to...
Ať žije dospělost, internet a pokřivé 21. století! ;)
Tak aspoň člověk vidí, jak je všem ukradenej ;)...ale úsměvy pak po mě nechtějte. Tečka. Vykřičník!

Tak se pomalu loučím dětství ;)

22. ledna 2012 v 9:43 | Camille |  Zápisníček
Tak jsem se rozhodla opět na chvíli zaskočit,
sdělit, že jsem živá a zdravá. Že jsem ten úděsný týden nějak přežila. K té hromadě učení se přidaly další komplikace a byl vážně záhul to ustát. Ještě, že už je to za mnou.


Starosti, starosti, starosti...

18. ledna 2012 v 21:27 | Camille |  Zápisníček
Vůbec nic nestíhám, nemám náladu, nic. Tento týden asi jedenáct písemek a zkoušení a stále přibývají. Připadam si taková nějaká...mrtvá. Psychicky. Totálně. Týden v kuse brečím. Těch chvil, kdy se směju, je tak zatraceně málo. Když jsem sama, tak na mne všechno padá. Teda nejenom - už jsem se stihla tento týden rozbrečet ve škole. Pecka! Autoškolu absolutně nedávám. Jsem nejhorší řidič pod sluncem a to mi zbývá poslední dvojhodinovka. Uvažuju, že si nějaký jízdy přikoupím, nebo já nevím. Nechci už žádnou autoškolu řešit! Nechci řidičák! Akorát mi to komplikuje už tak dost komplikovanej život :(! Tak nějak si právě sahám na dno. Vím, že po tomto týdnu to bude trochu lepší, ale...tohle je prostě dlouhodobě špatné obobí. Špatné období, které jsem předvídala, a které přišlo. Ať už je sakra ten konec světa, takový život mě vážně nebaví! Jsem protivná sama sobě! Tak nějak uvažuju o smyslu mého života. Jen přežívám...Bylo by mi líp, kdyby...ne až takhle pesimistický myšlenky si prostě nepřipustím!...Musíš bojovat, zvládla si toho hodně, zvládneš i tohle totálně *** období!

Nestíhám ani přidávat jídelníčky. Popravdě teď jídlo nějak nehrotím. Jím sice zdravé věci, ale různě nepravidelně, nekontrolovaně. Ale aspoň se snažím chodit cvičit. Včera jsem nemohla, nestíhala jsem kvůli učení. Zato dneska jsem si dala pořádně do těla. Možná ten pocit naprostého fyzického vyčerpání zahání myšlenky na to psychické. Miluju ten pocit, když absolutně nemůžu a stále běžím a běžím a běžím...

Chtěla bych od všeho utéct. Kdyby byl život tak lehký!...

Mějte se líp než já, zase někdy napíšu...snad.

Jídelníček 16. 1. 2012

16. ledna 2012 v 19:29 | Camille |  Jídelníček
Snídaně: Cottage s nakrájeným banánem a trochou ovesných vloček
Svačina: Jablko
Oběd: 2 Rýžové chlebíčky s lučinou + Müsli tyčinka Fit meruňková
Svačina: Cottage + Jogurt Linessa Višňový
Večeře: Celozrnná kaiserka s lučinou + Kousek salátové okurky + Hrníček Podmáslí Pečené jablko

Úúú...4 písemky dneska za mnou...1, 1, 2...a ta poslední snad také v pohodě :). Na zítřek dvě mega velký písemky. Na jednu už snad jakž takž umím...a ta další :D...večer, ráno. Nestíhám! Ale za chvíli jdu do posilky, potřebuju se odreagovat, pročistit hlavu. A zítra po měsíci sednout za volant. To bude něco. No nic, běžím...mějte se :).

Jídelníček 15. 1. 2012

15. ledna 2012 v 14:17 | Camille |  Jídelníček
Snídaně: Müslli zalité jahodovým čajem + Banán + Jablko
Svačina1: Podušené ovoce (1/2 jablka + 1 kiwi) posypané ovesnými vločkami, skořicí + Trocha odtučněného tvarohu + Trocha odtučněného mléka
Svačina2: Celozrnná houska + Vajíčková pomazánka + 2 Plátky 30% Eidamu + Kousek salátové okurky
Oběd: Kuře na paprice + Kolínka
Večeře: Bílý jogurt se sníženým obsahem tuku + Lžička Kakaa na vaření

Ták dnes oběd později, tak jsem si ho "prohodila s odpolední svačinkou", lepší než hladovět. Tenhle týden toho budu mít ve škole až nad hlavu :(...zítra čtyři písemky a pokračuje to celý týden...včera jsem z toho fakt neměla ani trochu dobrou náladu. Ani teď nemám. Následující týdny budou krušné :(. Ještě že mám maminku, která podpoří, uteší. Takže tenhle týden bude ve znamení: škola, učení, posilka, učení. Asi z toho zblbnu :D. Nejvíc mě štve, že nestíhám ani oslavit osmnáctky :(...příští víkend to maličko "oslavíme" doma...s maminou, bráchou. Ale nebude čas, musím se učit. Po praxi mám tolik dopisování písemek...+ pololetí + blížící se závěrečky. Dokonce jsem se musela omluvit babičce s tím, že teď nemám čas nic neslavit...a odložilo se to na dobu nedohlednou...Omlouvám se, že teď moc nebudu chodit. Snad aspoň jídelníčky budu stíhat vkládat. Mějte se hezky.