Pozdrav od večerní kávy :)

27. prosince 2011 v 23:05 | Camille |  Zápisníček
Dobrý večer děvčata (nebo spíš už dobrou noc? :) ),
přestože jsou prázdniny, nějak neustále sedím nad školou nebo nad něčím, co se školou nějakým způsobem souvisí. Teď jsem si momentálně dala pauzu od výroby kartiček s teoretickými otázkami na autoškolu. Zkoušela jsem dneska cvičné testy. Třikrát bych udělala, dvakrát ne. Jednou o bod, jednou o dva body. Nic moc no...musím zamakat :). Ale jsem v tom už trošku klidnější. Začala jsem si právě tisknout kartičky s otázkami, budu si je přidělávat postupně a podle nich se učit :). Na tu údržbu vozidla musím kouknout ještě teď o prázdninách nu, alespoň trošku. Ale budu se učit až budu na praxi. Druhý týden v lednu. V nějaké ultra hrozné ubytovně, bude času snad dost :). Zvládnu to. Musím ;).

5025da4849e573cd668c479_large


Odpoledne jsem si připravovala odpovědi na jeden test. Z takového hrozného předmětu, na který máme toho nejhroznějšího, nejnafoukanějšího, nejzaostalejšího a zároveň nejstaršího profesora - na hygienu a technologii potravin :D. V celé třídě si vedeme zápisky asi tři lidi, takže je docela síla to pak dávat dohromady. Alespoň nám dává otázky na písemku předem. Většinou kolem dvacíti a kolem pěti pak vybere do testu. Navíc je šíleně náročný, diktuje tak, že se to pomalu nedá stihnout zapsat. Tak tentokrát jsme se dohodly s kamarádkou, že ty odpovědi dáme dohromady nějak spolu. Ona je také jeden z těch poctivých pitomečků, co se snaží si sešit vést :D. A tak jsem to nějak naklapala do Wordu a odeslala. Ona to překontroluje a dopíše věci, které mně chyběly...=) a pak už se to jen naučit. A jestli mi z toho testu dá něco jiného než jedna s tečkou, tak se neznám! :D

Nebaštím teda vůbec hezky. Spousta pečiva, sladkého...snad už to zítra bude konečně lepčí! :) Ale mám ze sebe lepší pocit, dneska jsem si pořádně zacvičila. Ale stejně se těším, až zas na intru budu chodit do fitka a jíst hezky :). Cítím se pak lépe.

Jinak máme nemocného pejska. Jessinku. Myšička má zánět třetího víčka :( :). Nějakou dobu jí teklo z očíček a poslední dny až hnisavě. Tak jsem vyslala maminu na veterinu. Myslela jsem, že dostane jen nějaké antibiotické kapky + nějaký Opthalmoseptonex nebo něco podobného :). Myslela jsem, že to bude nějaký klasický zánět nu. Po nějaké době se mamina vrátila...bez myšičky. S tím, že má zánět právě třetího víčka. To vypadá tak, že jsou po víčku rozmístěny zánětlivé kuličky, které se musí seškrabat. Ale to musí být psík přispaný, aby se ten zákrok mohl dělat. A tak jí tam mamča rovnou nechala, aby to měla holka rychle za sebou. Z veteriny jsem jí šla vyzvednout já. No jak se těšila domů :). Nedivim se jí, taky nemám ráda doktory :D. Očíčka má teda pěkně rozdrážděné, úplně rudá bělma, chudáček můj milovanej. Pořád se válí, pospává. Ale bude v pořádku, je šikulka a není to nic tak vážného, už jí to přestane zlobit :). No náš druhý psík, osmiměsíční fenečka yorkshirského teriéra, absolutně nechápe. Vidí, že její milovaný Jessie něco je, ale neví co. Pořád by jí pusinkovala, čmuchala k očíčkám. Musíme jí krotit :). Ale pěkně se nudí, když nemá koho prohánět...

Teď popíjím kafčo, abych vydržela ještě chvíli vzhůru. Chci si dodělat ještě ty kartičky. A do toho koukám na primu na film Smím prosit? A tak přemýšlím nad tou budoucností. Třeba nebude tak ošklivá...Třeba se do toho Brna dostanu. A třeba tam bude pár lidí, které budu znát ze střední. Co bych na to neměla! Vždycky jsem se zakousla a nějak to zvládla! Hlavní je, dostat se. A pak už tu školu nějak udělat. Byla bych na koleji. Zase ve velkém městě. Severočeška na Moravě =)). Chtěla bych tam sehnat nějaký taneční kurz. Do tanečních jsem nechodila. Jednak bych asi ani neměla kde. Jezdila jsem domů v pátek v sedm večer a potkávala bývalé spolužáky, kteří v tu chvíli už připravení odcházeli z domu. A hlavně mě to nelákalo. Co by tam proboha ta tlustá, nesebevědomá holka dělala? Ale umím si představit, jak se za tři roky učím tančit :). Štíhlá, vysoká brunetka...která se bude vyžívat v tom, jaké šatičky si vezme na sebe. Hmm...a právě tohle je největší motivace :) ♥.

Možná jsem tím kafem už trošku přefetovaná :D...takhle klidnou mysl jsem dlouho neměla :c). A jsem ráda. Na stresování bude ještě času dost ;).

XOXO, Vaše Camille =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pearl pearl | Web | 28. prosince 2011 v 10:22 | Reagovat

já vím, že jsi hodně šikovná, takže na tu školu určitě máš!! a co vlastně chceš studovat? já se teda na leden netěším, když je škola mám jídlo horší... doufám, že se ti pejsek zase uzdraví a bude jako rybička... hmmm a ta motivace je fakt krásná ;)

2 Nulka Nulka | Web | 28. prosince 2011 v 16:45 | Reagovat

krásný článek!! Jsi tak šikovná! jak se hezky připravuješ do školy, v tom tě obdivuju ..určitě na to máš! veškerý tvuj čas který přípravě věnuješ, všechno se ti vrátí v těch výsledcích!! uvidiíš! Vše bude dobré:) Jinak psíkovi držím palečky ať se co nejdříve vylečí a at ho očička nebolí :) Ještě že Vás má a tak hezky se o něj staráte, bohužel ne všechna zvířata mají to štěstí :((
A díky za článek, už jsem se na tebe těšila:)

3 Miška Miška | Web | 28. prosince 2011 v 21:20 | Reagovat

Budoucnost bude fajn, věř tomu :)

4 Miška Miška | Web | 28. prosince 2011 v 22:18 | Reagovat

Já ten strach nemám celá týden,většinou jen na silvestra a občas na Nový rok, ale i tak mi to stačí, ta nostalgie i strach tam jsou...

5 Michaela Michaela | Web | 29. prosince 2011 v 11:17 | Reagovat

děkuju zlato :-* a doufam že bude pejsánek brzo zdravý :)

6 Ej-Bí Ej-Bí | Web | 29. prosince 2011 v 22:34 | Reagovat

tak ti budu držet palce na tu autoškolu..:) nachtělabys spřátelit?:)

7 Crazyna :) Crazyna :) | Web | 30. prosince 2011 v 11:25 | Reagovat

Ahoj slečno, jsem po měsíci konečně zase zpátky na blogu :) Doufám, že jsi na mě nezapoměla :P ;(

Zlato, já jsem dělala závěrečky z autoškoly minulý týden a dala jsem to ! :)) Jestli Ti můžu poradit, dělej si vyloženě testy na internetu pořád dokola! Naučíš se to tím, a zapamtuješ. A u závěreček jsou ty testové otázky stejné. ;) ... A co se techniky týče,.. no čti si to pořád dokola. Ale jsi holka, Tobě to dají :) Stačí, když o tom budeš něco málo vědět :)))

8 Crazyna :) Crazyna :) | Web | 30. prosince 2011 v 12:47 | Reagovat

Jízd jsem se bála nejvíc a byly v pohodě :) Hodně rychle ta půlhodinka uteče, nebo se ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama