První víkend :)

3. září 2011 v 10:52 | Camille |  Zápisníček
Ahojte všichni čtenáři :),
tak jaký byl pro Vás začátek školního roku? Pro mě opravdu smíšený...spousta úsměvů, i spousta slz. Někteří mě mile překvapili...ale dva přátelé šíleně zklamali. Přestože zklamání člověk za život zažije mnoho, vždy to bolí stejně. Nejdřív jsem byla jakž takž v pohodě, ale věděla jsem, že to bolavý období přijde, protože když se někdo vytrácí z vašeho srdíčka, nikdy se to neobejde bez slz. Ale že mě to zasáhne tak rychle, to jsem nečekala. Už v autobuse mě přepadla depka...a po příchodu domů, kde jsem našla vyklepaný, rozhozený štěně a já nevěděla, co s ním, protože na všech veterinách už bylo zavřeno...časovaná bomba vybuchla.Sebrala jsem se a šla si zaběhat, protože už jsem na ty černý myšlenky neměla. Když jsem se vrátila, tak už štěně bylo docela v pohodě, brácha se o ní postaral. Na večeři už bylo pozdě a stejně bych z nervů do sebe nic nedostala. Tak jsem to tak nechala...

Ráno jsem se probudila konečně vyspaná. Ty dva dny na intru jsem skoro nezahmouřila oko...ach ta moje úžasná nespavost :(...teď už jsem byla tak unavená, že jsem lehla do postele a okamžitě spala. Tak mi ráno už bylo i líp...a po stoupnutí na váhu ještě líp :)...

Jinak pokoj na intru máme vážně nádherný. Prostorný, světlý...jen se nesmím moc koukat z okna...výhled na panelák jak z doby komunismu, několik zaparkovaných škodovek a trabantů...Sněžka nikde. Vychovatelka nám řekla, že je to mlhou. Podle mě se spíš Sněžka vydala na výlet :D.

Spousta lidí mi řekla, že jsem dost zhubla :)...to potěší, i když až do dneška jsem tomu moc nevěřila. Ale příjezdová středa a čtvrtek ráno bylo úžasný. Se spolubydlící jsem nemohly přestat mluvit, musely jsem si toho tolik říct...a pak přišlo na řadu obíhání pokojů našich přátel...a tak to drbání pokračovalo na dlouhé hodiny :). Ve čtvrtek jsem šla s holkami na vlakové nádraží, šly si koupit studentskou kartičku, abychom si jí mohly nechat ještě ten den potvrdit a potkaly jsme tam spolužačku se spolužákem, kteří dojíždí. Takže celou cestu jsme si měly o čem povídat, smáli jsme se a usmívali :). Bylo to tak krásné...né jako v prváku, když člověk ani netušil, koho uvidí... :c)

Jinak jsem se naučila pít neperlivou vodu. Tak mám ze sebe radost. A jídelníček mi problém nedělá...hned ve čtvrtek jsem si došla nakoupit a uložila své poklady do společné ledničky. Jen ráno trošku nestíhám a to vstávám v šest! :D Budu muset změnit!...ve škole máme spoustu nových odborných předmětů, člověk už si připadá skoro jako na VŠ. Hodně učitelů máme nových, vlastně skoro většinu. Někteří nejspíš budou fajn, jiní nám to nedarují. Jedna milá profesorka nám sdělila, že malé písemky nám nebude oznamovat...super, takže se učit z hodiny na hodinu. V buse už jsem se pokoušela naučit výklad ze včerejší hodiny, jeden nikdy neví.

Řidičák budu nejspíš dělat přes zimu a na konci ledna, začátku února, když vše půjde dobře, už bych ho mohla mít. Ať už mám tu zatracenou kartičku v peněžence a nemusím se tím stresovat :D. Dělat jízdy v centru velkoměsta, v zimě, když jste z rodiny neřidičů...vážně není povzbuzující :D.

A jaké jsou Vaše první zážitky a dojmy? Doufám, že jen dobré ;).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama